Zazzy: 3 boyutlu yazıcılarda mücevher üretimi

Tem 13 • Diğer, Genel • 1.808 kez okunmuş • Yorum yok Zazzy: 3 boyutlu yazıcılarda mücevher üretimi

3 boyutlu yazıcı teknolojisinin ulaştığı bir kesim de mücevher yapımı ile ilgili moda kesimi oldu.

zazzy-jewellery

Zazzy isimli teknoloji şirketi kişisel istekler doğrultusunda 22 ayar altın kaplama veya gümüş alaşımlı mücevherler üretiyor. Merkezi Amsterdam’da bulunan şirket siz kişisel isteğiniz doğrultusunda isteklerinizi belirleyin biz onları gerçekleştirelim tarzı bir amaç doğrultusunda hareket ediyor.

zazzy-jewellery-2 zazzy-jewellery-4

Çevresel atıkların minimuma indirileceği, daha ucuz takı almak isteyenleri ve yapımının normal takı işlemeciliğine göre çok daha hızlı yapılabildiği gibi avantajların üstünde duran Zazzy şirketi 3 boyutlu yazıcı sektöründe özellikle kadınların dikkatini çekebilecek önemli ve özgün girişimlerden biri olarak görünüyor.

Zazzy isimli bu Alman şirketi kolye, yüzük, bilezik vb. takılar ile özgün tasarımlarla hazırlayacağınız şekilleri veya yazı benzeri tüm parçaları 8-bit tarzı veya sizin karar vereceğiniz başka tarzlarda naylon veya metal kaplama ile hazırlıyor.

Dünyanın her yerinden sipariş verebilme imkanını veren şirket Paypal veya kredi kartı seçeneklerinin de arasında bulunduğu birkaç ödeme yöntemine sahip.

Anasayfasında birkaç ürün satışı ile ilgili ücretlendirmesi görülen Zazzy’nin önümüzdeki dönemde daha popüler olacağı düşünülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »