Yeni tasarımı ile Shazam iOS’da

Mar 29 • Genel, Mobil, Yazılım • 945 kez okunmuş • Yorum yok Yeni tasarımı ile Shazam iOS’da

Herhangi bir yerde duyduğunuz ve adını öğrenmek istediğiniz bir müziği bulmanıza yardımcı olan uygulama Shazam, iOS işletim sistemi kullanan cihazlar için tasarımını yeniledi.

phones-E06A632B

Yeni tasarımı şu an için sadece iOS platformunda gerçekleşen Shazam yakında Android platformundaki uygulamasının tasarımını da yenileyecek. Bugün güncellenen uygulama iTunes‘daki 7.5 sürümü ile tam olarak yeni müzik parçası sayfa tasarımı sunuyor. Bulduğunuz şarkıların sanatçılarına, videolarına ve görsellerine dair birçok bilgiye kolayca ulaşabiliyorsunuz. Geçen ay gelen yeni şarkı arayüzü ile müzik ile aynı anda sözlerin de takip edilebileceği bir sistem sunuyordu. Gelen yeni tasarım ile birlikte uygulamanın sosyal ağlarla ilişkisi daha da güçlendirilmiş ve sanatçı biyografilerinden albüm ve şarkı sayfalarında bir takım değişiklikler söz konusu olmuştur.

Birkaç hafta sonra Android uygulamasının güncellenmesi beklenen Shazam’ın 200’den fazla ülkede 420 milyondan fazla kullanıcısı mevcut durumdadır. Her ay 15 milyondan fazla kullanıcının aktif kullanımından söz eden Shazam Android uygulamasını en son 6 Mart’ta güncellemişti. 2002’den beri aktif olarak güncellenen uygulama kendi kategorisinin en popüler uygulamalarından biridir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »