Tweetz ile Twitter’ı masaüstünde takip edin

Haz 15 • Genel, Tanıtım, Yazılım • 1.068 kez okunmuş • Yorum yok Tweetz ile Twitter’ı masaüstünde takip edin

Tweetz isimli bir yazılım ile Twitter‘daki yayın akışınızı tarayıcı kullanmaya gerek kalmadan masaüstünüzden takip edebilir ve tweet gönderebilirsiniz.

tweetz-masaustu-twitter

Masaüstünüzden Twitter’ı kolayca takip etmenizi sağlayacak bu uygulama şu an için Windows işletim sisteminde çalışmaktadır. Windows 7, 8 uyumluluğu bulunan uygulamanın çalışması için .Net framework 4.5.1 de gereklidir. Eğer uygulamayı çalıştıramadıysanız Microsoft web sayfasından .Net Framework 4.5.1‘i kurun.

Siyah ve Beyaz olmak üzere iki farklı renkte tasarıma sahip Tweetz üstteki gibi görünmektedir. Yüklediğiniz uygulamanın Twitter hesabı ile eşleşmesi için açılan programda Get Pin kısmına tıklayın ve hesabınızdaki izinlere erişmesine izin verin. Uygulama görüntüleme özelliği gereği birtakım kişisel izinlerinize müdahale etmek isteyecektir. Eğer ki ben buraları görmesine izin vermiyorum diyorsanız uygulama Twitter hesabınız ile ilişkilendirilmeyecek ve kullanılmayacaktır.

Yüklediğiniz uygulamayı belli bir süre sonra kullanmayıp bilgisayarınızdan kaldırırsanız Twitter uygulama izin ayarları sayfasından Tweetz’e ait erişimi kaldırmalısınız.

Henüz beta aşamasında bulunan uygulamayı mike-ward.net adresinden indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »