Spotify, Uygulama Bulucusunu yeni önerilere kapatıyor

Mar 24 • Genel • 2.580 kez okunmuş • Yorum yok Spotify, Uygulama Bulucusunu yeni önerilere kapatıyor

Spotify masaüstü sürümünde bulunan App Finder (Uygulama Bulucu) uygulamasına ait yeni öneri almayı durdurdu.

spotify

Gelişen teknolojinin mobil ve web tabanlı geliştiğinin farkında olan Spotify bu gelişmelere adapte olabilmek için masaüstü Spotify yazılımında bulunan App Finder servisine gelecek önerileri kapul etmeyeceğini duyurdu. Ancak hali hazırda App Finder içerisinde bulunan uygulamaların geliştiricileri tarafından geliştirilmeye açık olacağını ve bu işlemin şu an için devam edeceğini de belirtti.

2011 Aralık ayında yayınlanan Spotify Apps platformu son dönemde pek bir aktivite gösteremiyordu. Sebebi ise teknoloji tutkunlarının genellikle mobil ve web tabanlı platformlara yönelmesi olmuştu. Bu sebeple de Spotify resmi geliştirici haberleri sayfasında duyurduğu habere göre Web Spotify uygulaması ve mobil platformlardaki uygulamalara daha çok değer vereceğini belirtti.

Web platformundaki uygulamasına geliştiriciler için daha geniş bir Web Api’si yani uygulamaların birbiri ile uyumlu çalışabilmesi için gereken sistem ki bu sistemi genişleterek sunarken mobil platform hakkında da yeni beta iOS SDK‘sını duyurduklarını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »