Sony Tabletlerine Kamera Getiriyor

Oca 29 • Genel, Tanıtım, Teknoloji • 1.224 kez okunmuş • Yorum yok Sony Tabletlerine Kamera Getiriyor

Sony Slate PC sahipleri tablet fotoğrafçılığında diğer tablet sahiplerine göre daha şanslı bir konumda bulunacak gibi duruyor.

0

Xperia Tablet Z


Fotoğrafçıların ilgisini çekebilecek bu haberimizde ana şirketi Japonya’nın başkenti Tokyo’da bulunan dünyaca ünlü teknoloji markası Sony‘e tabletlerde fotoğraf çekimi ile ilgili bir aparat geliştirildi. Japonya’da üretimi gerçekleşen bu aksesuarın adı Sony SPA-TA1 diye geçiyor. Sony SPA-TA1, akıllı telefonlara bağlanabilen DSC-QX10 ve DSC-QX100 kablosuz objektiflerinin eklenmesi ile dizayn edilerek üst düzey fotoğraf çekimi ile fotoğrafçıların beğenisini toplayacak gibi görünüyor.

Xperia Z Ultra

Xperia Z Ultra

Sadece küçük cihazlar için üretilmeyen yaklaşık ağırlığı 30 gr olan bu aparat aynı zamanda Xperia Tablet Z 69 mm kalınlığı ile uyum içinde kullanılabilecek. Ancak maksimum tablet genişliğinin 75 mm olması gerektiğinden 75 mm üstündeki tabletler içinse modelde birazcık değişiklik ile uyumlu çalışabileceği söz konusu. Örnek vermek gerekirse Xperia Z Ultra sahipleri 92 mm kalınlığındaki tabletleri ile kullanabilecek gibi görünüyor.

6 farklı başlık

6 farklı başlık

6 farklı boyutu bulunan bu aksesuar Japonya‘da 4 Nisan’da 36 dolarlık fiyatı ile satılmaya başlanacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »