Ritot akıllı saat diğer saatlerden biraz farklı

Tem 15 • Genel, Tanıtım, Teknoloji • 4.633 kez okunmuş • Yorum yok Ritot akıllı saat diğer saatlerden biraz farklı

Dijital saatinizin bir bileklik gibi görünüp saati elinizin üstüne yansıtsaydı nasıl hissederdiniz? Ritot akıllı saati bunu hayata geçiriyor.

ritot-akilli-saat

Indiegogo üzerinden 50 bin dolar yatırım ile projelerini hayata geçirmek isteyen Ritot ekibi 1 haftada 50 bin doların üstüne çıktı ve şu an için 150 bin dolara yakın bir yatırım ile sınırı üçe katladı.

ritot-akilli-saat-2

Diğer akıllı saatlerden bir farkı var ki saati bedeninize yansıtıyor. Resimlerden de göreceğiniz gibi Ritot hem kablosuz şarja sahip hem de diğer akıllı saatlerde olduğu gibi telefonlarınız ile etkileşim içerisinde çalışıyor. Sizi arayan biri olduğunda elinizin üstünde “Ayşe arıyor” yazdığını düşünsenize. 😀 Bana biraz komik geldi ama enteresan bir akıllı saat tasarımı gibi görünüyor. Artık gelecek devirde akıllı gözlüğümü takar kimin aradığını ayakkabıma bakarak görürüm tarzı esprilerle karşılaşmak mümkün olabilir. 😛

ritot-akilli-saat-3

Projeksiyon işlevi gören ilk yansıtma akıllı saat olduğu söylenen Ritot her insanın farklı ten renginde olabileceğini de düşünerek yansıtma işlemini farklı renklerde seçim ile çözüyor.

Facebook, Twitter gibi sosyal ağ bildirimleri de artık akıllı saatlerin vazgeçilmezlerinden olduğu gibi Ritot akıllı saati hava durumu bildirimi vb. birkaç bildirimi de sunuyor. Sağ veya sol kola tercihe göre takılabilecek olan sport ve bilezik türü bulunan Ritot akıllı saatin yansıtması 10 saniye içerisinde otomatik olarak kayboluyor. 20’den fazla farklı renkte yansıtma seçeneği bulunan bu saat uyku modunda 1 aylık yansıtma modunda 150 saatlik şarj süresi enerji tasarrufu açısından da başarılı olduğu söylenmekte.

ritot-akilli-saat-4

Su geçirmez yapıda bulunan bu saatin siyah ve beyaz olmak üzere 2 renk seçeneği var. Tek başına fiyatı 120 dolar olan bu saatin çoklu alımlarda indirimli olduğu da gözükmekte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »