Reddit Subredditleri anasayfaya ekliyor

Nis 11 • Genel, İnternet • 1.552 kez okunmuş • Yorum yok Reddit Subredditleri anasayfaya ekliyor

Sosyal haber platformu tarzında paylaşım sitesi olan Reddit yeni getirdiği özellikle günün en popüler 5 Subreddit‘ini anasayfadan duyuracak.

reddit

2005 yılında Virginia Üniversitesi‘nin 2 öğrencisi tarafından kurulan ve kısa süre içinde en popüler sosyal ağ sitelerinden biri haline gelen Reddit dün getirdiği yeni özellik ile kullanıcılarının küçük platformlarda da aktivitesini sürdürmesini amaçlıyor. Günün popüler Subreddit’ini anasayfadan duyuran Reddit büyümeye elverişli Subredditleri herkese göstererek kullanıcılarının daha fazla aktivite göstermesi ile daha büyük başarılara imza atmayı hedefliyor.

Aylık 100 milyonun üstünde ziyaretçiye sahip sosyal haber sitesi Reddit yetkilileri açık kaynak kodlu bu projenin Github sayfasına da yer verdi. Popüler Subredditlerin hangi algoritmaya göre seçildiğini açıklamayan Reddit yöneticileri gizli formülümüz açıklamasıyla yetindi. Ayrıca da hile önleme sistemine sahip olduğunu da açıklayan yöneticiler trend Subreddit yapmak için hiçbir kullanıcının oyun oynuyormuşçasına bu ciddi işe hile ile girişimde bulunanların da banlanacağı ifade edildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »