PayPal Nakit Kart Geliyor

Oca 2 • Diğer, Genel, Tanıtım • 1.689 kez okunmuş • Yorum yok PayPal Nakit Kart Geliyor

Yıllardır ülkemizde İnternet alışverişlerindeki ödeme sistemleriyle adından sıkça söz ettiren, kredi kartı yada kredi kartı olmadan güvenli olarak online alışveriş yapılmasını sağlayan PayPal yabancı ülkelerde kullanımda olan kartların bir benzerinden sanıyoruz ki artık Türkiye içinde de kullanılmasına olanak sağlayacak.

Yeni açılan PayPal Nakit sayfası ile Türkiye içinde kredi kartlarına benzer görünümde olan Nakit Kartlarını yeni kart olarak duyuran şirket Türkiye Ekonomi Bankası ve Master Card işbirliği ile bu yeni “PayPal Nakit Kart“ını çıkartacak.

Paypal Nakit Kart

İnternette, Sokakta, Alışveriş Tek Kartta” sloganı ile çıkan kartın bir takım kullanım ücretleri söz konusu… Kartın gönderiliş ücreti yok ücretsiz kurye ile veya anlaşmalı yerler aracılığıyla alabilirsiniz ancak ilk alım bedeli olarak 5 ₺ ve kullanıldığı zaman içindeki her ay için 1 ₺ kesinti olacak.

Para yükleme ve çekme işlemleri için ise şu durumlar mevcut:

Türkiye Ekonomi Bankası ATM’lerinden işlem başına 1 ₺,
Paypal bakiyesinden para yüklemek amacıyla para transferi 2₺
Migroslardan minimum 25 ₺ yükleme için 2₺
PTT aracılığıyla minimum 10 ₺ yükleme şartı ile yatırılacak ücretin %1’i
Diğer bankalardan çekimlerde 5₺

Ayrıca da yıllık kullanımlarda maksimum 2000 ₺ yükleme ve çekme, günlük 300 çekme ve tek seferde 300 ₺ yatırma gibi limitler de mevcut. Limitlerin bu kadar az olması ve kesintilerin çok fazla miktarlarda olması kartın kullanımını pek cazip kılmayacakmış gibi görünüyor. İlerleyen zamanlar bizlere BKM gibi bankalarla anlaşmalı sistemler arasında ne derece talep edileceğini, ne derecede bir kullanımın söz konusu olacağını gösterecektir.

Nakit Kart hakkında detaylı bilgileri PayPal Nakit sayfasından takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »