Oyun İle Müzik: Steam Music

Şub 4 • Genel, Teknoloji, Yazılım • 1.302 kez okunmuş • Yorum yok Oyun İle Müzik: Steam Music

Valve yeni projesi Steam Music‘i duyurdu. Steam Music servisi ile oyundayken istediğiniz müziği dinleyebileceksiniz. Steam Music, Steam programı üstünden ve yeni sayılabilecek SteamOS işletim sistemi ile uyumlu olarak çalışabilecek.

SteamMusic_player

Valve son zamanlarda Steam ile ilgili yeni gelişmelerin yaşanacağından, yeni özelliklerin oyuncuları son derece memnun edeceğinden ve bir takım değişikliklerden söz ediyordu. Geçtiğimiz günlerde duyurulan SteamOS’a ek olarak şimdi de Steam Music servisi duyuruldu. Oyunculara oyunların belli bir süre oynandıktan sonra sıkıcı gelmemesi için müzik eşliğinde yeni oyun deneyimi sunması ile geleceğimiz zamanlar içerisinde çokça duyacağımızı düşündüğüm Steam Music servisi beta test için üye alımını duyurdu.

SteamOS veya Steam programını Big Picture (Tam ekran) modunda Steam Music servisinden yararlanarak kullanabileceksiniz. Steam Community’de Steam Music adıyla oluşulan grupta şu an 30 bine yakın üye bulunuyor.

Yakın zaman içerisinde masaüstü versiyon ile ilgili yeni güncellemelerin geleceği beklenen servis Big Picture modunda ortadaki Steam Music Player (Müzik Oynatıcı) ile koleksiyonunuzu ekleyebilir, sıraya dizerek dinleyebilirsiniz. Şu anda beta sürümde davetiye dağıtımı ile dalga dalga büyüyen kullanıcı kitlesi ile yakında Steam Music servisi hakkında daha çok bilgiye sahip olabiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »