LG Tone Infinim: Harman Kardon kalitesiyle LG G3 kulaklığı

May 19 • Genel, Tanıtım, Teknoloji • 12.237 kez okunmuş • LG Tone Infinim: Harman Kardon kalitesiyle LG G3 kulaklığı için 2 yorum

LG, Tone Infinim adını verdiği gelecek ayların merakla beklenen akıllı telefonu LG G3‘e uygun Harman Kardon tarafından geliştirilen yeni bluetooth kulaklığını duyurdu.

lg tone infinim

Ses sistemleri ve cihazları konusunda tanınan önemli markalardan Harman Kardon, LG işbirliği ile bir kulaklık geliştirdi. LG Tone Infinim adı verilen bu kulaklık Bluetooth bağlantısıyla çalışacak. LG G3’ü merakla bekleyen teknoloji ilgilileri telefon aksesuarları konusunda endişe etmesin. Çünkü LG Tone Infinim, LG G3 ile tam uyumlu olarak çalışacak şekilde optimize edilecek.

Hızlı ileri ve geri sararak müzik zevkiniz doğrultusunda uygun parçaya daha hızlı ulaşmanıza olanak tanıyacak bir buton da bulunduran Bluetooth kulaklık aynı zamanda batarya, mesaj ve alarm bildirimleriyle de sizleri uyarabilecek.

Gelen aramada rehberdeki ismini LG G3 sahiplerinin duyabileceği şekilde geliştirilen kulaklık Harman Kardon gibi ses kalitesinin öncü markalarından birinin elinden çıkmış olmasıyla da kaliteli olacağı söylenebilir.

220 mAh batarya gücü ile 14 saate varan aktif müzik kullanımı ve 550 saate kadar bekleme süresinin olacağından söz ediliyor.

LG Tone Ultra (HBS800) kulaklık modelinde JBL ses teknolojisinin bulunduğu ve 120 dolarlık fiyatından söz edilirken LG Tone serisi kulaklıklardan en yenisi LG Tone Infinim fiyatı henüz açıklanmadı.

2 Responses to LG Tone Infinim: Harman Kardon kalitesiyle LG G3 kulaklığı

  1. Tuba dedi ki:

    BU KULAKLIĞIN FİYATI NE KDAR İNDİRİMLİ HALİ NE KDAR BAN E-POSTADAN YOLARSANIZ SEVİNİRİM YANİ GÜZEL BULUNCA Bİ FİYATINI SORAYIM

    • admin dedi ki:

      Şu an için Avrupa’da veya Amerika’da kaç paradan satılacağı ile ilgili bir bilgi yok. Bu yüzden ülkemizde de kaç TL civarında satılacak bilgimiz yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »