LG LifeBand Touch fiyatı belli oldu

May 20 • Genel, Tanıtım, Teknoloji • 4.154 kez okunmuş • Yorum yok LG LifeBand Touch fiyatı belli oldu

LG’nin giyilebilir teknoloji platformu cihazlarından ilk aktivite takip cihazı LG LifeBand Touch Amerika’da satışa çıktı.

lg lifeband

LG’nin son giyilebilir teknoloji ürünü cihazlarından LG LifeBand Touch sağlığınıza dikkat etmek ve sporunuzu daha rahat gerçekleştirmek amacıyla yürüdüğünüz mesafeyi, attığınız adımları ve hızınızı takip ediyor. Telefonunuzdaki fitness uygulaması ile eş halde çalışabilen LG LifeBand LG’nin Samsung‘a ait olan Gear Fit fitness cihazına cevap verir nitelikte olduğu gözükmekte.

Samsung’un Gear Fit fitness takip cihazından 50 dolar civarında daha ucuz olduğu bilinen LG LifeBand bilekliği iOS 6 ve üstünü çalıştıran iPhone cihazlarda kullanılabilecek. Android 4.2 ve üstü platformlara da uygun olan LG LifeBand bilekliğin aksine Samsung’un Gear Fit cihazı sadece Samsung telefonlar ve tabletler ile uyumlu olduğundan LG’nin bilekliği uyumluluk açısından Samsung’dan daha önde geliyor.

128 x 32 Piksel OLED ekrana sahip bileklik Bluetooth 4.0 üzerinden bağlantı gerçekleştiriyor. Su geçirmeyen yapıdaki LifeBand bilekliğin Bluetooth sürekli açık kaldığında 3 güne kadar batarya ömrü sunacağı belirtiliyor.

150 dolarlık fiyatıyla Bestbuy üstünden satılan LG LifeBand bilekliğinin ülkemize gelip gelmeyeceği yada ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »