Kairos akıllı saati satışta

May 17 • Genel, Tanıtım, Teknoloji • 9.332 kez okunmuş • Yorum yok Kairos akıllı saati satışta

Mekanik yapısı ile dijital akıllı saat teknolojisini birleştiren Kairos yeni akıllı saatine ait videoyu yayınladı.

Kairos-range

Geçtiğimiz hafta Kairos akıllı saati ile ilgili yazdığım ilk yazıda akıllı saatin ne zaman satşa sunulacağı fiyatının hangi düzeyde olacağı ve teknik özelliklerle ilgili bilgiler vermiştim.

Bugün Güney Koreli Kairos Smartwatch saat üreticisi tarafından Youtube’da yayınlanan bir videoda akıllı saatin tasarımına ait detaylara, içerisinde bulunduğu donanımsal parçalara ve yazılımsal olarak nasıl kullanılabileceğine ilişkin bilgilere yer verildi.

kairos-akilli-saat-donanim

Motorola’nın Moto 360 saatine karşılık Kairos akıllı saati de mekanik dijital karışımı ortaya çıkarıyor ve saat tutkunlarının dikkatini çekmeyi başaracak gibi duruyor.

22 mm kordon genişliği ve 16 milimetrelik ekran genişliğine sahip akıllı saat ile görüşmeler gerçekleştirebilecek, mesaj gönderip, maillerinizi okuyabileceksiniz. Facebook, Twitter, Whatsapp gibi birçok platform ile uyumlu olan Kairos akıllı saat ile tabletinizi veya akıllı telefonunuzu kontrol edebilecek, araba sürerken hazır mesaj yollayabileceksiniz.

Fitness ile alakalı araçlarının yanı sıra GPS özelliği de bulunan Kairos Çince, Arapça, Fransızca, Rusça gibi birçok dil desteği bulundururken Türkçe dil desteği sunmuyor.

Kairos smartwatch yetkilileri 5 ile 7 gün arası batarya ömrü sunduğunu belirttikleri akıllı saatin MSW 115 ve SSW 158 adında iki farklı modeli ve bu modellerin kendi içerisinde 3 farklı seçeneği mevcuttur. %40 ve %60 oranında ekran bulanıklığı farklı OLED ekran tipleri ile gelebiliyor.

kairos-fiyat

Ay sonuna kadar ön satış sürecinde bulunan Kairos smartwatch fiyatları 500 ile 1200 dolar arasında değişiyor. Ön satış sürecinin dolmasının ardından en düşük modelinin 1200 dolardan satılacağı da açıklamalar arasındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »