Kairos ile mekanik akıllı saatlere ne dersiniz?

May 9 • Genel • 5.199 kez okunmuş • Yorum yok Kairos ile mekanik akıllı saatlere ne dersiniz?

Kairos markalı yeni akıllı saatler dijital görünümü sevmeyen saat kullanıcılarına hitap edecek.

Kairos-mekanik-akıllı-saat

Dünyanın ilk mekanik akıllı saati diye sözü edilen Kairos marka akıllı saatler önümüzdeki günlerde çok duyulacak gibi duruyor. Hem teknoloji meraklılarını hem de kol saati tutkunlarını bir araya getirmeyi hedefleyen bence oldukça güzel görünüme sahip Kairos saat modeli yaklaşık 6 gün sonra 16 Mayıs’ta ön satışa sunulacak.

Kairos-range

Geçtiğimiz aylarda Android Wear ile birlikte adı da duyulan Moto 360’ın dışında Kairos daha güzel görünümüyle ön planda olacak gibi duruyor. Birbirine bağlantılı akıllı telefondan gelen bir bildirimde ekranın %60 oranında matlaştığı ve yazıların rahat okunabildiği açıklanıyor. 0.1 mm kalınlığa sahip TOLED ekranda whatsapp mesajlarınızı görebilir, tweetlerinize bakabilirsiniz.

mekanik-akillisaat

Tek şarj ile 4 güne kadar gittiği belirtilen bu akıllı saat usb ile şarj ediliyor. Güney Kore kökenli Kairos Watch kurucusu Sam Yang bu saati “Akıllı saatlerin Hublot’u” şeklinde nitelendiriyor. Bilmeyenler varsa Hublot İsviçreli dünyaca ünlü bir saat markasıdır.

akilli-saat

16 Mayısta ön siparişin açılması ile birlikte 550 dolardan satılması planlanan Kairos akıllı saatlerin normal fiyatının 1100 dolar civarında olacağı konuşuluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »