iPhone 6’dan 24 saatte 4 milyon ön sipariş

Eyl 15 • Genel, Mobil, Teknoloji • 1.297 kez okunmuş • Yorum yok iPhone 6’dan 24 saatte 4 milyon ön sipariş

9 Eylül’de yaptığı konferans ile yeni iPhone’u iPhone 6‘yı tanıtan Apple tanıtım sonrasındaki 24 saatte 4 milyon sipariş aldığını duyurdu.

iphone-6-Türkiye'de

Apple’ın geçen hafta Salı günü iPhone 6, iPhone 6 Plus ve diğer ön planda olan ürünü akıllı saat olarak iWatch‘u tanıttığı konferans geride bıraktığımız 1 hafta boyunca teknoloji dünyasının en çok konuşulan konularından biriydi. Kimileri tarafından çokça eleştirilere maruz kalırken kimileri tarafından da tasarımsal açıdan olsun donanım yönüyle olsun beğenilen bir telefondu.

Bugün Apple tarafından duyurulan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’a ilişkin ön sipariş rakamlarına göre 4 milyon satış ile rekor kırdığını belirten Apple önümüzdeki Cuma günü 19 Eylül’de ön sipariş veren kullanıcılarına telefonlarını yetkili satış noktalarından göndereceğini açıkladı.

Yeni nesil iPhone 6 ve iPhone 6 Plus 26 Eylül’de Türkiye’de

Fransa, Almanya, İngiltere, Japonya gibi ülkelerde de bu Cuma günü satışa çıkacak olan iPhone 6 ve 6 Plus 26 Eylül’Den itibaren ülkemizde de satışa çıkacak. Önceki nesil serilerine oranla daha büyük boyutlarda satışa çıkacak iPhone’un kullandığı iOS işletim sistemine de Ekim ayı içerisinde iOS 8 geleceği konuşuluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »