Heisenbergli Godzilla filminin ilk fragmanı yayınlandı

Şub 26 • Genel, Sinema • 1.030 kez okunmuş • Yorum yok Heisenbergli Godzilla filminin ilk fragmanı yayınlandı

2014 yılının ilgi çekebilecek yeni filmlerinden biri Godzilla Mayıs ayında gösterime girecek. Film ile ilgili ana fragman dün yayınlandı.

godzilla_2014

Aksiyon-Macera türünde olan Godzilla filmi 3 boyutlu görsel efektleri ile ilgi çekecek gibi gözüküyor. Film oyuncularına kısaca bakacak olursak: Bryan Cranston, Aaron Taylor-Johnson, Ken Watanabe, Elizabeth Olsen

Geçen senenin en popüler dizilerinden biri olan Breaking Bad‘in başrol oyuncularından Bryan Cranston bu filmin başrol oyuncularından biri olacak. Kick-Ass film serisi ile bilinen Aaron Taylor-Johnson da filmin diğer oyuncularından biri olacak. Inception, The Last Samurai, Batman Begins, Letters from Iwo Jima gibi önemli filmlerde rol alan Ken Watanabe ve son günlerde duyulan Old Boy filminde de oynayan kadın oyuncu Elizabeth Olsen filmin diğer oyuncularından olacak. 16 Mayıs tarihinde de Türkiye’de gösterime girmesi bekleniyor.

2010 yapımı yine bir bilim kurgu filmi olan Monsters filminin yönetmeni Gareth Edwards‘ın yönetmen olarak görev aldığı 2014 yapımı Godzilla filmine ait fragmanı alttaki bölümden izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »