F-Secure mobil VPN uygulaması Freedome’u duyurdu

Haz 14 • Genel, Tanıtım, Teknoloji, Yazılım • 1.033 kez okunmuş • Yorum yok F-Secure mobil VPN uygulaması Freedome’u duyurdu

Güvenlik yazılımları ile tanınan ve sık sık kampanyaları ile bilinen F-Secure, mobil platforma uygun Freedome adlı VPN uygulamasını duyurdu.

freedome-vpn-uygulama

7 günlük ücretsiz deneme hizmeti sunan Freedome 7 gün sonrasında ücretli sistem gerektiriyor. Android ve iOS platformlarına uygun olan mobil VPN uygulaması güvenli olmayan Wifi noktalarında güvenli internet kullanımı sunarak kullanıcı çekmeyi planlıyor. Şifrelenmiş ve tamamıyla güvenli bağlantı sunduğunu ifade eden Freedome uygulaması aylık 5 yıllık 30 dolar üzerinden ücretleniyor.

Özellikle son dönemde izleme ve takip cihazlarından kurtulmayı hedefleyen toplulukların tercih edebileceği düşünülen bu uygulama İnternet güvenliği üzerine 25 yıllık tecrübeye sahip F-Secure tarafından getirildi.

Finlandiya, İsveç, Almanya, Amerika ve İngiltere’den bağlanabileceğiniz VPN serverları bulunan Freedome Android ve iOS platformlarından indirilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »