epCheck: Dizi Takip ve Takvim Programı

Oca 17 • Genel, Tanıtım, Yazılım • 2.125 kez okunmuş • Yorum yok epCheck: Dizi Takip ve Takvim Programı

Günümüzde birçok dizi kolik oldukça fazla sayıdaki izlediği dizilerin günlerini takip etmek için bir takım İnternet sitelerine üye oluyor veya Imdb gibi dünyanın en büyük film ve detaylarını barındıran site ve benzeri sitelerden dizileri takip ediyor.

epcheck

epCheck eklediğiniz dizilerin oynadığı ve oynayacağı tarihleri, tüm sezonlardaki bölüm isimlerini,dizi ile ilgili belli başlı resimleri ve bölümlere dair bilgileri theTVDB dizi veritabanı sitesinden indirerek güncelleyen ve istediğiniz an daha önceden eklediğiniz tüm dizilerinize ait veritabanını güncelleyen yeni yılın yeni sayılabilecek pek duyulmamış yazılımlarından biri.

epcheck-weekly

TheTVDB, sadece bu yazılım için değil XBMC, MeediOS, MediaPortal gibi medya oynatıcı yazılımların kullandığı dizi sektörünün en önemli sitelerinden biridir. Ayrıca da oluşturduğunuz veritabanını CSV olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz CSV dosyalarını da başka platformlara da aktarabilirsiniz.

epcheck-search

Denemenizi önereceğim yazılımlardan biri. Tabi devir internet devri bunun için çok güzel siteler var diyenler de olacaktır. 🙂

Yazılıma EpCheck Yazılım sayfasından indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »