Cubby: Logmein’in bulut depolama servisi

Mar 16 • Genel, İnternet, Tanıtım, Yazılım • 1.441 kez okunmuş • Cubby: Logmein’in bulut depolama servisi için bir yorum

Logmein şirketinin bulut veri depolama servisi olan Cubby ücretsiz hesaplarda tek dosyada 5 gb yükleme boyutuna izin veriyor.

Cubby Enterprise ile büyük işletmeleri hedefliyor.

Cubby Enterprise ile büyük işletmeleri hedefliyor.


Uzaktan bilgisayar erişimi bağlantılarında çoklu cihazlar ile çalışma konusunda önemli şirketlerden olan Logmein, 2003 yılında kurulmuş yaklaşık 11 yıllık bir şirkettir. Elbette bu sektörde en iyilerden biri olduğundan diğer servislerinden de aynı kalite bekleniyor. 2012 yılında yayınladığı bulut depolama servisi Cubby genellikle işletmelere hitap eden bir servistir. Kişisel bilgisayarlar, iPadler, iPhonelar, Android cihazları ve diğer bazı cihazlar arasında güvenli ve kolayca bilgi paylaşımına olanak sağlıyor.

Join.me ile anlık çevrimiçi toplantı yapmayı gerçekleştiren servislerini de kısa zaman önce duyurmuştu.

Enterprise ve Pro adını verdikleri iki ücretli kullanıcı sınıfı ve bir ücretsiz kullanıcı sınıfı bulunan Cubby Pro sürümünde tek kullanıcı olarak belli depolama alanlarına kadar belli fiyattan satış yaparken birkaç gün önce gelen yeni sınıfı Enterprise ise daha çok işletme tarzı sistemlere hitap ediyor. Resimden de göreceğiniz gibi 1 TB’lık alanı 5 kişiye paylaştırmak koşulu ile başvuracak olan işletmelerdeki çalışan sayısına göre fiyatlarda değişiklik gözleniyor.

cubby-users

Ücretsiz sürümünde ise davet ettiğiniz her kişi üzerinden 1 GB kazanıyorsunuz. Yüklenecek dosya boyutunda sınırlama olmadığından tüm depolama yapacağınız alana 1 dosya dahi atabilirsiniz. Ancak Free hesaplarda maksimum artış da 25 GB’a kadardır.

Büyük boyutlu dosyaları bulut depolama servisinde tutmayı düşünenler için ideal servislerden biri olabilir. Ayrıca Internet Download Manager ile de çalışan bir servistir.

Siz de üye olmayı düşünürseniz alt satırdaki referans adresimden ilk önce programı indirip ardında üye olarak bana da 1 GB alan kazandırabilirsiniz.

https://cub.by/i/01_5p5IpBVW6fD

Cubby’nin diğer depolama servisleri ile ilgili de bir karşılaştırmalı tablosu vardır. Onun hakkındaki bilgilere de hemen alttaki resimden ulaşabilirsiniz.

cubby karsilastirma

One Response to Cubby: Logmein’in bulut depolama servisi

 1. yakupppp dedi ki:

  Selam!

  İlk Türkçe bulut depolama servisini kullanınız!

  Bir anda limitsiz tüm dosya, fotoğraf, video ya da mp3 yükleyip arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz!

  http://kutucugum.com/

  LİMİTSİZ ve BEDAVA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »