CCleaner uygulaması Android’de beta aşamasında

Nis 3 • Android, Genel, Mobil, Tanıtım, Yazılım • 1.135 kez okunmuş • Yorum yok CCleaner uygulaması Android’de beta aşamasında

Bilgisayar temizliği ve optimizasyonu konusunda en popüler yazılımlardan CCleaner Android‘e geliyor.

Analysis 2

Teknolojinin mobil alanda hızla gelişmesi ile birlikte popüler bilgisayar yazılımları da mobil programlarını çıkartarak mobil teknoloji alanında da büyümeye devam ediyor.

Bilgisayar dünyasının en popüler uygulamalarından biri olan CCleaner birçok bilgili bilgisayar kullanıcısı tarafından bilinir. Piriform’un CCleaner yazılımının Android platformuna da entegre edildiğini Piriform’un CCleaner Android sürümüne özel açtığı Google Plus sayfasından öğrendik.

Daha önceleri Android sürümünün olacağı hakkında bilgiler vardı. Akıllı telefon kullanıcıları da hevesle CCleaner’ı Android mağazasında görmek istiyorlardı.

Piriform’un Google Plus sayfasında paylaştığı CCleaner Android sürümü şu an için sadece beta aşamasındadır ve test edebilmek için Piriform’un blog sayfasında da belirttiği Google Plus sayfasını hesabınıza eklemeli ve ardından Sayfa içerisindeki Google Play Android mağaza linkine girerek deneme yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »