Bittorrent yazılımı µTorrent’a Bundle entegresi gerçekleşti

Şub 20 • Android, Genel, Mobil, Yazılım • 3.488 kez okunmuş • Yorum yok Bittorrent yazılımı µTorrent’a Bundle entegresi gerçekleşti

Torrent paylaşım servisi üzerine en önemli şirketlerden biri olan µTorrent ve Bittorrent yazılımcısı Bittorrent şirketi 50 milyon üzerinde indirmeye ulaşıyor ve son gelen 18 Şubat güncellemesi ile Android’e yeni özellikler ekliyor. Ayrıca  µTorrent 3.4’e Bundle da eklendi.

utorrent3.4

µTorrent 3.4 sürümü ile Bittorrent Bundle entegresi


Öncelikle Bittorrent Bundle nedir diye bahsedeyim. Bittorrent şirketi tarafından legal içeriklerin ücretsiz dağıtıldığı ünlüler tarafından hazırlanan dosyaların belli bir sepette bulunduğu Bittorrent Bundle servisi geçtiğimiz sene Eylül ayında duyuruldu.

Madonna, Linkin Park gibi birçok bilinen ünlünün de katkı sağladığı Bundle servisi dün yayınlanan 3.4 Build Beta sürümü ile µTorrent’a entegre edildi. Ayrıca mobil teknoloji platformunun günümüzde devasa büyüme hızı gerekçesiyle de Bittorrent mobil uygulamalarının da geliştiricileri tarafından her geçen gün güncel kalacağından ve yeni özellikler sunacağından söz edildi.

Bittorrent mobil uygulamaları Android V2 sürümü ile yeni bir arayüze kavuştu. İndirme işlemlerini izleme ve indirilen veriyi anlık takip edebilmek açısından daha basit ve kullanışlı bir arayüz sunuyorlar.

bittorrentisnotacrime

Bu hafta µTorrent 3.4 sürümüne Bundle entegresi hakkındaki Bittorrent blogunda ayrıca değinilen bir konu da Bittorrent 7.9 yazılımına da gelecek hafta Bundle servisinin entegre edileceğinin duyurulması oldu. Gelecek güncellemelerde daha hızlı hareket edeceklerini açıklayan Bittorrent şirket yetkilileri 2013 yılına ait Bundle servisinin ne kadar kullanıldığı ile ilgili daha önceki raporlarını da blogunda tekrardan hatırlattı.

Bittorrent blog sayfasında paylaşılan bu rapora göre 2013 yılında 60 milyon indirme ve 8000’den fazla yayıncı kaydı gerçekleşmiş.

Yeni Bundle entegresinin µTorrent programında nasıl göründüğünü merak ediyorsanız ve denemek istiyorsanız buradan µTorrent 3.4 sürümünü indirip görebilirsiniz.

Aynı şekilde güncellenen Bittorrent mobil yazılımlarından V2 sürümü ile Bittorrent 2.09 yazılımını Google Play sayfasından indirerek deneyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »