Amazon’un akıllı telefonu böyle görünecek

May 1 • Genel, Mobil, Teknoloji • 1.187 kez okunmuş • Yorum yok Amazon’un akıllı telefonu böyle görünecek

Amazon’un ilk akıllı telefonuna ait tasarım belli oldu. 6 kameraya sahip bu telefon işte böyle görünecek.

amazon-smartphone

Yaklaşık 1 ay önce Amazon‘un üreteceği akıllı telefon hakkında birçok özellik paylaşılmıştı. Donanımsal özelliklerin yanı sıra bir prototip de paylaşılmıştı. Son gelen görsellere göre Amazon’un akıllı telefonu iPhone ile Galaxy S karışımı bir şey olacak gibi duruyor.

3 boyutlu ekran özelliğine ve 6 kameraya sahip olacağı açıklanan bu telefonun gözlüksüz 3 boyut özelliğini hologram tekniği ile yansıtacağı da belirtilmişti. Gelecek ay tanıtılıp Eylül ayında satışa sunulması beklenen Amazon’un akıllı telefonu mobil pazardaki birçok telefon gibi tam dokunmatik özelliklere sahip olacak.

Amazon’un eşi benzeri olmayan 6 kameralı, 3 boyutlu ekran özelliğine sahip akıllı telefonu hakkında kimi yerlerde her ne kadar büyük olacak söylemlerine yer verilse de BGR‘ın yaptığı haberde güvenilir kaynaklardan tek el ile kullanımı kolay bir telefon olacağı söyleniyor.

Amazon’un akıllı telefonuna ait teknik özelliklere yer verdiğim konudaki gibi 4.7 inç boyutunda ekrana sahip olacak telefon 720p çözünürlük kalitesi ile Qualcomm Snapdragon işlemcisini kullanacak. Google Android işletim sisteminin özelleştirilmiş bir halinin kullanılacağı belirtilen telefonda 6 kamera ve 2 GB Ram bulunacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »