Amazon’un 6 kameralı telefonu göründü

Nis 15 • Genel, Mobil, Tanıtım, Teknoloji • 1.156 kez okunmuş • Yorum yok Amazon’un 6 kameralı telefonu göründü

20 yıllık geçmişi bulunan internetin en büyük alışveriş sitelerinden biri belki de en iyisi olan Amazon yaklaşık 1 yıldır süren geliştirme çalışmasının ardından akıllı telefonunu önümüzdeki aylarda duyuracak.

amazon-phone

Uzun zamandır 3 boyutlu ekran teknolojisine sahip akıllı telefon üreteceğinden bahsedilen Amazon‘un 6 kameralı telefonuna ait ilk prototip resim internette yerini aldı.

Sol tarafındaki 3 buton ve ön yüzündeki 5 kamera ile enteresan bir görünüme sahip Amazon’un yeni akıllı telefonu geçtiğimiz günlerdeki makalemde de yazdığım gibi 3 boyutlu görüntüyü gözlüksüz kullanıcıya yansıtacağından söz ediliyor.

amazo-phone-2

Qualcomm Snapdragon işlemci, 2 GB Ram, 13 Megapiksel kamera gibi özelliklere sahip olacağı konuşulan Amazon’un akıllı telefonun işletim sistemi ise Android’in özelleştirilmiş bir hali olarak gelecek.

Power tuşunun ve ses açma kapatma tuşlarının telefonun sol yüzünde olduğu belirtilirken ayrıca da 4.7 inçlik bir ekrana sahip olduğu söyleniyor. BGR tarafından sızan görseller haricinde Haziran ayında duyurulup Eylül ayında satışa sunulması beklenen Amazon’un 3 boyutlu ekran teknolojisine sahip ilk akıllı telefonu hakkında önümüzdeki aylarda çok daha detaylı bilgilere sahip olacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »