Akıllı saatlerde haber bildirimi

Şub 21 • Genel, Teknoloji • 1.123 kez okunmuş • Yorum yok Akıllı saatlerde haber bildirimi

21 yıldır dünya çapında yayın hayatını sürdüren ve Avrupa’nın en çok bilinen haber kanallarından biri olan Euronews şu sıralar çok popüler olan akıllı saatlerden Sony Smartwatch 2‘ye haber kaynağı ile destek verebileceğini duyurdu.

smartwatch2

Smartwatch 2 için dünyanın ilk haber kaynağı olacağını duyuran Euronews Ceo‘su Michael Peters akıllı saatlerde bu tür yeniliklerle ilgili açıklamalarda bulundu.

“Doğru yerde, doğru zamanda, doğru içerikleri dünya çağında medyaya sunan Euronews için yenilikler kendi stratejisinin kalbi konumundadır. Giyilebilir teknoloji gibi bir rekabet ortamında dünya çapında farkındalık ve ulaşabilirliğimizi genişletebilmek için attığımız bu adım eminim ki zekice bir yoldur.” diye açıklamalarda bulunan Peters “Sony gibi güçlü bir markayı desteklediğimiz için gurur duyuyoruz. Euronews bir öncü olarak liderliğini pekiştiriyor.” sözleriyle açıklamasını bitirdi.

Tüm Android telefonlar ile uyumluluğu ile sözü edilen Sony Smartwatch 2 ve benzeri bazı akıllı saatler gelecekte ne özelliklere sahip olacak ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »